سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط عبدالسلام مقیم احمدی
اخبار
نمایش از 11 ارديبهشت 1393
پرینت


خیانت در برابر اراده مردم
هموطنان محکوم محروم مظلوم و ستمدیده
سرزمین ما لحظات سر نوشت سازی را سپری می نماید. شما با اشتراک تان در انتخابات 16 حمل و رای تان برای تغیر حاکمیت های تحمیلی به حاکمیت مردم سالاری و بر انداختن حاکمیت ظلم وحشت ترورانتحار وبی عدالتی حماسه افریدید و پایه های ظلم و بی عدالتی را به لرزه در اوردید


اما شور بختانه در مقابل تان این حاکمان ظالم خایین فاسد سلطه جو و مزدوران خریده شده از طرف دشمنان قسم خورده سرزمین ما با پیشبینی های از قبل و طراحی های زیرکانه مهندسی شده تقلب ، ارام نه نشسته و تا همین لحظه تلاش نموده اند که به خاطر حفظ حاکمیت باز هم تحمیلی خود در برابر اراده راستین وپاک شما خیانت نموده برگه های رای دهی را به حوزه ها نرسانند رای های واقعی شما را باطل و صندوق ها را از برگه های رای جعلی به نفع خود پر نمایند. بازهم ازینکه با همه تلاش هایشان نتواستند اکثریت را بدست آرند ودرفکر آن شدندکه جریان انتخابات را با یک امید واری دیگربه نفع خود به دور دوم سوق دهند .
تا جاییکه معلوم می شود این خیانت یا تقلب مهندسی شده از طرف هیچ رهبری ویا سازمانی ویا نهادی بصورت جدی پیگیری نشده و پیشبینی یک سلسله معامله گری ها با نادیده گرفتن تقلبات دور اول و قبولی دور دوم دیده می شود.
بناان یگانه مرجع که می تواند از دستبرد به رای های راستین شما و جلوگیری از معامله گری ولو از طرف هر کس که باشد دفاع نماید ان مرجع خود شما می باشید .
. به داکتر صاحب عبدالله وتیمش گوشزد نمایید که معامله گری را کنار بگذارند و تا آخرین توان به حمایت خود شما از حق مردمی که با قبول همه خطرات حتی جانی به پای صندوق های رای رفتند بالای تان اعتماد کردند دفاع نمایند.
با وجودتقلب اشکار برنده بودن معلومالحال تیم اصلاحات وهمگرای در دور اول قبول کردن و رفتن به دور دوم تسلیم شدن در برابر اعمال شوم خاینین و متقلبین است .
اگر شفافیت دور اول انتخابات پیگیری نشود .شما مطمن باشید که جریان دور دوم بازهم بدون ترس با تقلب گسترده به نفع گروه های سلطه جو پایان خواهد یافت و حاکمیت تحمیلی اقلیت ملیت گرای متعصب تمامیت خواه فاشیستی بالای اکثریت مردم محکوم و محروم بومی این سرزمین مثل گذشته ها تداوم خواهد یافت .
و یقینن که ظلم بی عدالتی بد بختی بد نامی فقر ، بحران قومی  در کشور نام نهاد افغانستان نابودی زبان فارسی و فرهنگ اصیل سرزمین ما و محرومیت مردم بومی از تعین سر نوشت شان را در قبال خواهد داشت
بناان هموطنان گرامی محکوم مظلوم محروم و ستمدیده به ویژه روشنفکران دانشمندان و آ گاهان سیاسی با احساس وبادرک از رسالت وجدانی تان در برابر مردم تان درین لحظات حساس و سرنوشت ساز بی تفاوتی را کنار گذاشته مردانه وار به خاطر دفاع از حقوق تان دفاع ازعدالت اجتماعی، دفاع از سرنوشت تان دفاع از سرزمین تان در برابر خاینین ومتقلبین به پا خیزید و نگذارید که بازهم با تقلب حاکمیت خود را تحمیل نموده وسر نوشت تان را بدست گیرند.
به آرزوی پیروزی مدافعین حق و عدالت
نویسنده عبدالسلام  مقیم احمدی


اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید