سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 27 ارديبهشت 1393
پرینت

ما از دوستان گرامی " انجمن خراسانیان " بسیار سپاسگزاریم که با وصف نداشتن امکانات گسترده ، با همت بلند و تلاش خستگی ناپذیر توانستند به مردم آسیب دیده بدخشان یاری رسانند . انجمن خراسانیان سرمشق خوبی برای دیگر نهاد های دیگر  نیز شدند که خود دست به کار شوند و منتظر دولت کرخت و فاسد ننشینند.

 

انچمن خراسانیان از لحظه های نخستین فاجعه لغزش زمین در ارگوی بدخشان ، دست به کار شد  و نماینده گان آن در محل حادثه حاضر بودند. پس از سالیان طولانی ، انجمن خراسانیان با روش ابتکاری رسم جمعاوری کمک های پولی و مالی از داخل خود کشور را زنده ساخت . صندوق ها و خیمه های جمع آوری اعانه در شهر کابل در مناطق مختلف جا به جا گردید و این ابتکار از جانب افراد و دسته های دیگر نیز در سراسر کشور  در پیش گرفته شد و پس از سالها برای نخستین بار در داخل خود اوغانستان مردم پول و کالا و دوا های زیاد را به برادران و خواهران آسیب دیده خود به این پیمانه و به این شکل کمک کردند .

ما از انجمن خراسانیان به خاطر تمام تلاش های برای خدمتگذاری به مردم مصیب دیده ما ، سپاسگزاری می کنیم و برای شان پیروزی های بیشتر می خواهیم .

یک گزارش مفصل از کمک رسانی انجمن خراسانیان به زودی در همین پایگاه به نشر خواهد رسید . اما خواستیم پیش از آن از دوستان سپاسگزاری کنیم . همچنان از همه دیگر نهاد های خیریه و کمک رسانی که صادقانه و بدون تلف ساختن کمک ها، در خدمت مردم بودند ممنون می باشیم .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید