سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 05 خرداد 1393
پرینت

بیطرفی ما و حرام بودن رای به اشرف غنی

یادداشتی از : پایگاه تاجیکان .
پایگاه تاجیکان در تمامی مسایل جهانی و کشوری، مواضع خود را همیشه به روشنی بیان داشته است و مانند دیگر رسانه ها نیست که ادای بی طرف بودن را در آورد .
ما وقتی در جریان انتخابات در برابر اشرف غنی دیوانه موضعگیری کردیم و از مردم خود آشکارا خواستیم که به اشرف غنی رای ندهند، یک تعداد از نق نقی ها به ما نوشتند که شما یک رسانه جمعی هستید و باید از کسی به صورت مشخص طرفداری و با کسی دیگر ضدیت نکنید ، باید بی طرفی تان را حفظ کنید .


نخست باید به همه خواننده گان عزیز بگوییم که پایگاه تاجیکان ، یک رسانۀ بی طرف نیست. ما تاجیک هستیم و به خاطر منافع ملی مردم تاجیک مبارزه می کنیم و این گپ را هم از کسی پنهان نکرده ایم. یعنی طرفدار تاجیک ها هستیم و از منظر منافع تاجیکان به مسایل نگاه می کنیم . نمی گوییم که این رسانه متعلق به همه ساکنان اوغانستان و یا جای دیگر است. ما نه میخواهیم و نه میتوانیم سخنگوی همه اقوام ساکن در اوغانستان باشیم. خواست و خواهش ما تنها و تنها بازتاب دادن منافع و خواست های مردم تاجیک اوغانستان و تمامی تاجیک های جهان می باشد. از این روشن تر نمی شود که سخن گفت . با این هم کسانی پیدا می شوند که ما را به بی طرف ماندن فرا میخوانند و اندرز می دهند که یک رسانه همگانی باید بی طرف باشد .
در مورد انتخابات امسال که در اوغانستان جریان دارد، باید بنویسیم که ما در دور نخست که شخصیت های مطرح تاجیک در چندین گروه انتخاباتی عضویت داشتند و تاجیک ها نظر به علاقمندی و شناختی از آن شخصیت ها داشتند به سوی همان گروه می رفتند، ما موقف بی طرفی را در میان گروه های مختلف تاجیک حفظ نمودیم و جانبداری از هیچ کسی نکردیم . اما در همان وقت نیز موضع ما در مقابل اشرف غنی احمدزی روشن بود .
اکنون که انتخابات به دور دوم برده شده است، ما به صراحت می نویسیم که در این دور نیز ، به طور آشکار و قطعی در برابر اشرف غنی احمد زی و گروه سوپرفاشیستی وی قرار داریم و از مردم تاجیک می خواهیم که به هیچ صورت و به هیچ قیمت به اشرف غنی دیوانه و فاشیست رای ندهند. اشرف غنی دشمن مردم تاجیک و دشمن زبان فارسی است و اگر به قدرت برسد اوغانستان را برای تاجیکان و همه فارسی زبانان به جهنم سوزان تبدیل خواهد کرد. بگذریم از این که اشرف غنی یک شخص مسیحی مشرب و مزدور یهود است و از سلامتی روانی و جسمی قطعا برخودار نمی باشد.
هر کس که تاجیک است و یک ذره احساس ملی و اسلامی و انسانی دارد ، به اشرف غنی رای نخواهد داد. هم از نگاه قومی، هم از نگاه اسلامی و هم از نگاه انسانی ، از هر نگاهی که سنجیده شود ، رای دادن به اشرف غنی حرام مطلق است. 


نظرات   

 
0 #1 Tajik of Khorasan 1393-03-09 22:08
آفرین. منحیث یک تاجک افتخارمیکنم که کسانی مانند شما وجود دارند که شجاعانه حقیقت را به طور واضح عرضه میکنند. به این جاعلان که درانجا به شما مانند سگ دیوانه حمله میکنند توجه نکنید. این ها یا پشتون استند، یا مردمان بی عقل و جاهل که دردنیا می آیند ومیمیرند بدون اینکه یک اثری مثبتی ازخود باقی مانند.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید