سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 09 خرداد 1393
پرینت

در اوغانستان ، دو خانواده  به دین فروشی شهرت دارند . یکی اش خانواده " مجددی" است و دیگرش خانواده " پیر گیلانی" . این دو خانواده ، همیشه ، هم خون مسلمانان ساده دل را مکیده اند و هم از خزانه و خوان دولت خورده اند . خانواده مجددی و خانواده گیلانی ، در نوکری به بیگانه ها ، شهادتنامه های طلایی دارند .

 

از گذشته های شان که بگذریم ، همین چند روز پیش ، صبغت اله مجددی که یک پیرمردک مردنی است و توان راه رفتن را ندارد، از اروپا به اوغانستان آمد و در برابر رسانه های همگانی قرار گرفت و گفت که : من نماز ها خواندم ، استخاره ها کردم ، خواب دیدم و پیام گرفتم که باید بیایم و به اشرف غنی رای بدهم و به مردم اوغانستان بگویم که اشرف غنی بهترین شخص است برای رییس جمهور شدن در این وطن . همچنان افزود که داکتر عبدالله یک فرد مناسب برای مملکتداری نیست.

 

این که صبغت اله مجددی مردنی ، می آمد و از اشرف غنی حمایت می کرد و برایش رای می داد ، حق مسلم وی بود و هیچ کسی این حق را از وی گرفته نمی تواند و به خاطر اینکه از اشرف غنی حمایت کرده است ملامتش نمی کند . اما وقتی او آمد و مساله را رنگ دینی داد و به مردم تکلیف شرعی تعیین کرد و از همگی خواست که به اشرف غنی رای دهند ، کار نادرست و شیطانی کرده است .

چند روز از این استخاره فروشی های مجددی سپری نشده بود که خدا او را شرماند و رسوایی اش دنیا را گرفت و به تمام مردم روشن شد که اصل قضیه چه بوده است ؟

اصل مساله این بوده است که آقای مجددی در بدل دریافت چند صد هزار دالر امریکایی حاضر شده است که بار دیگر در بازار دین فروشی نمایان شود . مجددی نه به خاطر مسوولیت دینی و شرعی بلکه به خاطر دالر امریکایی از اروپا به اوغانستان آمد و استخاره و آیت و حدیث فروخت .

اینک متن رسوایی نامه ای  را که در رسانه های اجتماعی و همگانی به نشر رسیده است به شما خواننده گان عزیز پیشکش می کنیم تا بخوانید و داوری کنید و چهره پلید دین فروشان را بهتر بشناسید :

((حواله بانکی امریکایی برای جلب رأی حضرت صبغت الله مجددی
پس از آنکه محترم حضرت صبغت الله مجددی مدعی گردید بدلیل استخاره از داکتر اشرف غنی احمدزی حمایت نموده، یک کارمند شاغل در یک بانک معروف دانمارکی پرده از راز این حمایت برداشت.
محترم فرانک اینگبرگ شاغل در یکی از شعب بانک Andelskassen Østjylland فاش ساخت بتاریخ ۱۴ می ۲۰۱۴ حواله ای به مبلغ ۲۳۰ هزار دالر آمریکایی از جانب بانکی در نیویارک ایالات متحده برای حضرت مجددی به شعبه کپنهاگن بانک مذکور ارسال شده است.
این کارمند همچنین تأکید کرد که بتاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ نیز مبلغ ۱۵۰ هزار دالر در دو بخش برای جناب ایشان ارسال شد که به دلیل قانون پولشویی در دانمارک، بچه حضرت مجددی برای ادای توضیح در باره منشاء پول مجبور به حضور در اداره پلیس گردیده و پس از تأییدیه داکتر خلیلزاد در باره منشاء پول، این مبلغ آزاد گردید.
نزدیک بودن بسیار زمان این حواله های بانکی مشخص با مقاطع مهم تاریخی در اقدامات حضرت، موجب بروز این شبهه گردیده که مبلغ ۱۵۰ هزار دالر اول برای دفاع قاطع ایشان از انعقاد توافقنامه امنیتی ـ دفاعی با آمریکا و مبلغ ۲۳۰ هزار دالر دوم بلحاظ حمایت از کاندیداتوری داکتر اشرف غنی احمدزی پرداخت شده است.))


منبع : شبکه اجتماعی فیسبوک و رسانه های اوغانستان .

نظرات   

 
0 #1 محمد طاها کوشان 1393-03-20 23:01
سبحه برکف، توبه بر لب ، دل پراز شوق گناه معصیت را خنده می آید ز استغفار مار
و
بحث ایمان دگر و جوهر ایمان دگر است
جامه پاکی دگر وپاکی دامان دگر است
کس ندیدیم که انکار کند وجدان را
حرف وجدان دگر و گوهر وجدان دگر است
کس دهان را به ثناگویی شیطان نگشود
نفی شیطان دگـر و طاعت شیطان دگر است
کـس نگفته است ونگوید که دد ودیو شویـد
نقش انسان دگر ومعنی انسان دگر است
کـس نیامد که ستاید ستم وتفرقه را
سخن از عدل دگر ، قصه احسان دگر است
هرکه دیدم بخدمت کمری بست بعهـد
مرد پیمان دگر وبستن پیمان دگر است
هرکه دیدیـم بحفظ گله از گرگان بود
قصد قصاب دگر ، مقصد چوپان دگر است... رحیم معینی کرمانشاهی
محمد طاها کوشان فریمونت کلیفرنیا
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید