سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 23 خرداد 1393
پرینت

فردا شنبه 24 جوزا ، روزی است که مردم باز هم در اوغانستان برای انتخاب رییس جمهور آینده خود رای می دهند. تا جایی که روشن شده است ، اکثریت تاجیک های کشور به اشرف غنی احمد زی که یک فرد دیوانه ، مسیحی مشرب  و سوپرفاشیست پشتون است ، رای نمی دهند.

 

قراری که معلوم می شود، یک بخش بزرگ هزاره ها و پشتون ها نیز به اشرف غنی دیوانه رای نمی دهند. تنها با رای یک بخش کوچک پشتون ها و اوزبک ها و چند نفر معدود هزاره ها ، اشرف غنی به هیچ صورت امکان برنده شدن را ندارد . بدون هیچ تردیدی ، اگر تقلب نباشد و خیانت نشود،  70 تا 80 درصد رای پاک مردم از داکتر عبدالله خواهد بود و تنها 20 تا 30 درصد رای را اشرف غنی به مشکل از آن خود خواهد ساخت .

ما یکبار دیگر از تمام مردم شریف تاجیک که واجد شرایط رای هستند، خواهش می کنیم که به هیچ صورت و هیچ قیمت به اشرف غنی فاشیست و دشمن سوگند خورده  تاجیکها رای ندهند.

اشرف غنی یک آدمک تقلبی و پوشالی و درون خالی است . تنها چیزی که در اشرف میتوان یافت ، تعصب ، پشتونیزم و فاشیزم اوغانی است . همه چیز دیگری که می گوید دروغ و عوامفریبی می باشد. رای دادن به اشرف غنی ، جفا به اسلامیت و تاجیک بودن ماست.

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید