سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

Error in function redimToSize: The image could not be resized because the size given is larger than the original image.

Error in function saveImage: There is no processed image to save.

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 25 خرداد 1393
پرینت

مردم اوغانستان با وصف همه دشواری ها و خطر ها، در انتخابات دور دوم نیز با گسترده گی شرکت کردند. این یک پیروزی بزرگ است و شایسته آن که به مردم عزیز خویش مبارک باد بگوییم .

 

اما ، هنوز خطر خیانت و تقلب باقی است و معلوم نیست که آیا فرد منتخب مردم به مقام ریاست جمهوری می رسد یا نه ؟

آرزوی ما این است که فاشیست های اوغان و همدستان خارجی شان به رای مردم خیانت نکنند و تلاش نورزند که کشور به سوی بحران و تشنج بیشتر برود. بهتر است بگذارند که همان کسی را که اکثریت مردم برایش رای داده اند رییس جمهور شود .

شمارش اولیه رای مردم در شهر های بزرگ و مناطق پرنفوس اوغانستان به خوبی نشان می دهد که داکتر عبدالله عبدالله بیشترین رای مردم را برده است و تفاوت میان عبدالله و رقیبش خیلی زیاد و چشمگیر است . اگر تقلب و خیانت نشود ، داکتر عبدالله رییس جمهور آینده اوغانستان می باشد .

همه مردم می دانند که اشرف غنی احمد زی اگر خود را بکشد ، با همه تقلب کاری ها و غداری های که کرده است ، نمی تواند بیشتر از 30 درصد رای ببرد. اما ، سرتبمه گی و دیده درایی و خیانت به خواست مردم ، از مشخصات اصلی فاشیست های اوغان است و ایشان به خاطر رسیدن به قدرت و هدف های شوم خود به هیچ قانونی پابند نیستند و بر روی همه ارزش های انسانی پای می گذارند. دیده شود که اینبار چه می کنند ؟

نظرات   

 
0 #1 حسام 1393-03-28 12:21
خیلی فوری تا آخر بخوانید:
باید هرچه زودتر با دادن استنادات تقلب سازماندهی از سوی کمپین آقای عبدالله رسانه ها را با خود همسو بسازید.
.
هرچه زودتر باید رسانه ها را از تقلب سازماندهی شده به نفع اشرف غنی آگاه سازید
اگر رسانه های گوناگون را هر چه زودتر توجیح نکنید و با خود همسو نکنید تیم اشرف غنی و کرزی بدون سر و صدا همه چیز را به نفع اشرف غنی اعلان میکنند.
هرچه زودتر فیلمها و تصاویر و اسناد تقلب طرفداران اشرف غنی را به رسانه ها بدهید ، علی الخصوص اسنادی را که آقای عبدالله میخواست به کرزی بدهد به رسانه ها ببرد تا برنده جنگ روانی باشد.
رسانه های داخلی خارجی و هرچه که میشود CNN FOX BBC Euronews تلویزیونهای داخلی رسانه ها و مطبوعات و روزنامه ها و غیره باید توجیح شوند تا بتوانید افکار عمومی داخلی و ناظران و سیاستمداران خارجی را جلب کنید
اوغانها 280 سال حکومت را به این راحتیها دو دستی تقدیم نمیکنند باید با تبلیغ و قانون و جنگ روانی و یا تهدید به جنگ رو در رو از حقمان دفاع کنیم
بجنبید تا دیر نشده به تیم آقای عبدالله بگویید با دادن اسناد تقلب رسانه ها را در جریان تقلب قرار دهند و آنها را با خود همراه سازند
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید