سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط تیلویزیون طلوع
اخبار
نمایش از 12 تیر 1393
پرینت

این نوار را خوب به دقت تماشا کنید . نورستانی خائن رییس کمیسیون نامستقل انتخابات اوغانستان در برابر پرسش های خبرنگار طلوع می شارد و بی آبرو می شود . چهره اش زرد و زبانش بند می گردد .نورستانی به خیانت و تقلب شان اعتراف می کند .  ببینید و به عمق جنایت فاشیست های قبیله پرست اوغان پی ببرید :

نظرات   

 
+1 #1 جمعه یعقوبی 1393-04-16 00:47
دوستان عزیز مخصوصا جناب دریادلی. ما و شما باید به یاد داشته باشیم که اتحاد فعلی فارسی زبانهای تاجیک و هزاره یک دست اورد بی نظیر است که به وسیله تیم اصلاحات و همگرایی ایجاد شده است. این اتحاد میان دو مردم فارسی زبان پرنفوس خیلی ها را هراسان کرده است. فعلا شب و روز به فکر ان استند که اتحاد این دو قوم بزرگ را به هم بزنند. تیم اشرف غنی فاشیست به وسیله یک تعداد از هزاره ها و تاجیک های فروخته شده و خاین تلاش دارد که اتحاد تاریخی فارسی زبانان را به مانند سلف وحشی شان گلبدین لوده بر هم بزنند. برای رسیدن به همین هدف میان یک تعداد از دانشجویان بی خبر تاجیک و هزاره در دانشگاه کابل جنگ و جنجال برپا کردند. این جنجال کوچک را با بوق و کرنا در شبکه های اجتماعی به مانند فسبوک تبلیغ کردند تا بتوانند که تیم اصلاحات و همگرایی را دچار دردسر کنند. بیایید که فتنه ای فاشیست ها و برتری خواهان قبلیه را باطل کنیم و توطیه ها شان را افشا کنیم.

من به عنوان یک هزاره فارسی زبان حاضر استم که تا اخرین توان در مقابل تقلب فاشیست ها از رای خود در کنار همزبانان خود دفاع کنم.
بازگو کردن
 
 
0 #2 ali 1393-04-16 14:42
به نظر من هرچه زودتر باید یک نیروی نظامی در شمال افغانستان تاسیس بشه(مثل ارتش حزب الله لبنان یا ارتش صدر در عراق) تا حقوق تاجیکان و هزاره ها را تامین و تضمین کند و طوری هم عمل کند که آمریکاییها و اروپاییها را هم نترساند بلکه به غربیها اطمینان دهد با آنها هم سو است و برای ایجاد امنیت در افغانستان با آمریکاییها همکاری خواهند کرد ، باید هرچه زودتر عبدالله و بزرگان و فرماتده هان و ریش سفیدان تاجیک و هزاره عمل کنند ، این مقدمه فدرالیسم است
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید