سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

Error in function redimToSize: The image could not be resized because the size given is larger than the original image.

Error in function saveImage: There is no processed image to save.

سیاسی

نوشته شده توسط محمد محقق
اخبار
نمایش از 16 تیر 1393
پرینت

پيام استاد حاجى محمد محقق رهبر حزب وحدت اسلامى مردم افغانستان در پيوند با كودتاى حكومت ، كميسيون نا مستقل انتخابات و تيم رقيب عليه آراى پاك مردم افغانستان

بسمه تعالى

مردم مسلمان ، صلح دوست و آزاده كشور ،

 


السلام عليكم و رحمة الله و بركاته !

مردم عزيز و سر بلند! ضمن تشكر مجدد از حضور ميليونى شما در انتخابات و اعتماد بزرگ شما به تيم اصلاحات و همگرايى كه آن را تا مرحله پيروزى همراهى كرديد ، ياد آور ميشوم كه سر انجام دسيسه ناجوانمردانه اى مثلث شوم ارگ رياست جمهورى ، كميسيون نا مستقل انتخابات و تيم تقلبكار تحول و تداوم در قالب يك كودتاى شوم عليه آراى پاك مردم جامه اى عمل پوشيد و كميسيون غير مستقل انتخابات با جعل بيشتر از دو نيم ميليون راى براى تيم شكست خورده اى رقيب، آن را برنده اعلام كرد .

ميگويند دروغ گو حافظه ندارد ، كميسيون انتخابات كه سقف مشاركت در انتخابات را حدود هفت ميليون نفر اعلام كرده بود ولى اين رقم از طرف تيم اصلاحات غير قابل قبول بوده و از كميسيون خواستار توضيحات شده بود و نيز نهادهاى مدنى مرتبط به انتخابات سقف مشاركت را حوالي پنج ميليون تخمين كرده بودند و در نهايت هشت ميليون از آب در آمد ، يعنى كميسيون انتخابات اين قدر در تقلب جدى است كه سقف آراى تقلبى را به حدى بالا برد كه هر اندازه در جريان تفتيش باطل شود باز هم برترى با تيم تقلب باشد .
اينجانب منحيث معاون تيم اصلاحات و همگرايى به مردم غيور كشور كه بيشتر از سه ميليون راى پاك و عارى از تقلب را به اين تيم دادند و منحيث نماينده جامعه شيعه و هزاره در تيم اصلاحات ، از جامعه غيور و سر بلند هزاره كه در هر دو دوره اول و دوم انتخابات ١٣٩٣ هربار بيشتر از يك ميليون راى را به اين تيم دادند اطمينان ميدهم كه از راى شما كه سر نوشت شما هست به هر طريق ممكن دفاع نموده و آن را چون مردمك چشم خود نگهدارى خواهم كرد و هر راه ممكن مدنى را در سطح ملى و بين المللى براى حفاظت از راى شما خواهم پيمود .

مردم سربلند كشور! شما كه با راى پاك تان ، تيم اصلاحات و همگرايى را بر سكوى پيروزى ايستاده كرديد اين حق را به ما داديد كه با پشتوانه راى شما حكومت تشكيل دهيم ، بر اين اساس تيم اصلاحات ضمن محكوم كردن كودتاى ارگ عليه آراى شما مردم، اين حق را براى خود محفوظ ميدارد كه در جهت تشكيل حكومت اصلاحات اقدام نموده و ارزوهاى بزرگ شما را در جهت تحقق ديموكراسى و ترقى هاى اقتصادى ، علمى و سياسى جامه عمل بپوشاند.

در پايان ، پيروزى بزرگ اصلاحات را به همه ملت افغانستان تبريك گفته از خداوند متعال براى كشور عزيزمان ترقى أرزو مينمايم .

والسلام على من اتبع الهدى

حاجى محمد محقق معاون دوم تيم اصلاحات و همگرايى

و مسؤول حزب وحدت اسلامى مردم افغانستان

كابل ١٦/٤/١٣٩٣

دفتر تنظيم ديدارها و جلسات .


نظرات   

 
0 #1 نعیم جاغوری 1393-04-17 03:37
استاد عزیز از شما خواهش می کنم که یک قدم در مقابل فاشیست ها عقب نشینی نکنید. همرای داکتر عبدالله و دوستان دیگر تان بدانید که ما وقتی به شما رای دادیم حاضر استیم که از رای خود دفاع کنیم. اگر بمانید که فاشیست ها قدرت را بگیرند شما مسوول استید. ما نمی توانیم که سه صد سال دیگر باداری فاشیست ها را قبول کنیم. مرگ بهتر از بردگی و اسارت است. زنده باد داکتر عبدالله. زنده باید استاد محقق. زنده باید ازادی. مرگ بر فاشیست ها.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید