سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 23 مرداد 1393
پرینت

 

بیاییدلگام فاشیست های تقلبکار را بسته کنیم !

اعلامیه پایگاه " تاجیکان "

همتباران و یاران گرامی ، درود بر شما .

ما آگاهی یافتیم که آقای داکتر فواد عثمانی ، یکی از رهبران جنبش ضد تقلب ، بعد از ظهر دیروز ( پنجشنبه ، 23 مرداد/ اسد ، 14 اگوست 2014 ) به دستور  نورستانی خائن رییس کمیسیون نامستقل انتخابات ، توسط اوباشان اجیر شان به شکل وحشیانه لت و کوب و زخمی شد .

 

آقای فواد عثمانی در همان حالیکه  یک داکتر بسیار ورزیده و خدمتگذار مردم می باشد ، یکی از دلیر ترین مبارزین عدالتخواهی در کشور ما نیز هست. داکتر فواد عثمانی از رهبران جنبش تاریخی  و فراموش ناشدنی شانزدهم آذر ( قوس ) بود و اکنون یکی از رهبران سختکوش و استوار جنبش ضد تقلب می باشد که در راه پاسداری از رای پاک مردم ما چون کوه استوار ایستاده است و شب و روز تلاش دارد که فاشیزم و تقلبکاری به پیروزی نرسد. لت و کوب کردن چنین یک شخصیت مبارز و برازنده ، جنایت دیگری است که فاشیست های تقلبکار مرتکب شده اند و باید پاسخش را دریافت کنند .

ما از تمام کسانی که در راه عدالتخواهی و برابری ملی مبارزه و تلاش می کنند و میخواهند که تقلبکاری و زورگویی به پیروزی نرسد میخواهیم که نفرت و انزجار خود را در پیوند با این جنایت  یوسف نورستانی و کمیسیون نا مستقل انتخابات ابراز کنند .

ما از همه کسانی که خواهان پاسداری از رای پاک مردم هستند تقاضا می کنیم که بیایید لگام فاشیست های تقلبکار را بسته کنیم و نگذاریم که هر روز به شکل های مختلف بر حریم شخصی و عمومی ما بتازند . در برابر هر عمل این گروه وحشی و بی منطق و زورگوی اگر خاموشی اختیار کنیم ، همه چیز از این هم بدتر خواهد شد.

از رهبران و اعضا و هوادران جنبش ضد تقلب صمیمانه خواهش می کنیم که از جناب داکتر فواد عثمانی به استوار ترین شکل حمایت کنند و تنها به پخش یک اعلامیه گک  کار را تمام شده ندانند.  لت و کوب شدن داکتر فواد عثمانی ، لت و کوب شدن جنبش ضد تقلب است . از این مساله باید به ساده گی و خاموشی نگذریم .

ما کارکنان پایگاه تاجیکان ، این عمل جنایتکارانه فاشیست های تقلبکار را محکوم می کنیم و برای جناب داکتر فواد عثمانی تندرستی و عمر دراز می خواهیم . 

زنده باد مبارزین ضد فاشیزم و ضد تقلب !

مرگ به همه فاشیست های قبیله پرست که کشور  ما را  به سوی تباهی های پی در پی می برند !

با درود و سپاس بیکران

پایگاه تاجیکان

24 اسد ، 1393 .

15 اگوست 2014

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید