سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط پایگاه تاجیکان
اخبار
نمایش از 23 مهر 1393
پرینت

از ساختن شورای عالی سراسری تاجیکان پشتیبانی می کنیم !

اگاهینامه از : پایگاه تاجیکان

به آگاهی همه دوستان ، همکاران ، خواننده گان و همتباران گرامی می رسانیم که پایگاه تاجیکان از تلاش هاییکه برای ساخته شدن شورای عالی سراسری تاجیکان در اوغانستان ، با جدیت جریان دارد پشتیبانی میکند. خواهش ما از همه تاجیک های گرامی که آرزوی متحد شدن ، متشکل شدن و مقتدر شدن تاجیکهای آریانا / خراسان را دارند این است که به این جنبش ملی تاجیکی بپیوندند و در بهبودی و پیروزی اش بکوشند.

 

قرار است که یک همآیش بزرگ تاجیکان در شهر کابل برگزار گردد و هزاران نفر تاجیک برای نخستین بار به خاطر ساختن یک تشکیلات ملی و قومی خود رایزنی کنند. این یک کار تاریخی است و ما تاجیک های که به ارزش آن پی می بریم ، باید با تمام نیرو  از آن حمایت کنیم و در کار برپایی و ایجاد شورای عالی سراسری تاجیکان نقش سازنده خویش را ایفا نماییم.

تاجیکهایی که آگاهی ملی دارند و برای همبستگی تاجیکان کار و پیکار هم می کنند اما به خاطر یک فرد  یا یک مساله شخصی  و یا تحت تاثیر تبلیغات تخریبکارانه دشمن، خود را از این حرکت بزرگ و تاریخی دور می گیرند و آن را تخریب می کنند ، گناه نابخشودنی را مرتکب می گردند. این حرکت به یک فرد ، به یک ولایت و به یک سمت تعلق ندارد ، بلکه مربوط به همه تاجیکان آریانا / خراسان می باشد . بیایید ، اختلافات سلیقه یی ، حساب های تصفیه ناشده ای قدیمی ، تجربه های بد گذشته را به یکسو بگذاریم و در پیروز ساختن این جنبش و ایجاد یک سازمان قوی سراسری تاجیکان همگام و همراه شوییم . بیاییم ، هر ملاحظه ، هر انتقاد ، هر نگرانی و تشویشی که داریم ، صادقانه و روشن با هم در میان گذاریم و دیوار ها را  از میانه برداریم . این یک فرصت طلایی است ، این فرصت را به مفت از دست ندهیم .

زنده باد عدالت !

پاینده باد آزادی !

پایگاۀ تاجیکان

چهار شنبه 23 مهر/ میزان 2014

15  اکتوبر 2014

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید