سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

سیاسی

نوشته شده توسط شورای عالی همبستگی تاجیکان
اخبار
نمایش از 09 اسفند 1393
پرینت

ارسال نخستین محموله امداد به آستان پنجشیر

گزارش از : شورای عالی همبستگی تاجیکان افغانستان
شورای عالی همبستگی تاجیکان افغانستان نخستین محموله امداد را به آسیب زدگان برف کوچ پسین آستان پنجشیر فرستاد.


امروز شنبه 9ام حوت/اسفند کمیته امداد شورا بسته مواد اولیه را از قبیل، آراد، شکر، روغن، کمپل و... به آسیب زدگان آستان پنجشیر کمک کرد.
هیئت همآهنگی کمیته امداد که عازم آستان پنجشیر بودند در دیداری با آستاندار پنجشیر پس از ابراز تسلیت و همدردی با مقامات محلی بسته مواد اولیه را به مسوولین تحول داده و پیام شورا توسط عبدالحی مرام یک تن از اعضای رهبری شورا خوانده شد و ایشان تاکید کردند که از جانب ما این پیام همدردی و تسلیت گویی را به خانواده های متضرر برسانید، در مقابل معاون آستاندار آن ولایت پس از ابراز تشکری و سپاسگزاری از کمیته امداد شورا گزارش کوتاه از وضعیت روستاها و شهرستانی های که راه های مواصلاتی شان تا هنوز بند است ارایه نموده و گفتند که متاسفانه به دلیل ریزش زیاد برف تا هنوز نتواسته ایم که به بسیاری از روستاها کمک های اولیه را به آسیب دیدگان برسانیم و در این زمینه کار جریان دارد امیدواریم که تا چند روز دیگر بتوانیم راه های مواصلاتی را توسط نیروهای کار هموار سازیم تا مسیرهای رفت و آمد زمینی به روستاها هموار شود.
در ادامه آقای آریایی و حیدری از جانب شورا یک بار دیگر ابراز تسلیت نموده و اشاره کردند که فرد فرد اعضای شورا در این مسیر همراه مردم پنجشیر بوده و همیشه با این سرزمین و مردمان این سرزمین مرد خیز که در دامن خود مردانی را مانند آمرصاحب مسعود پرورش داده بوده و است. و ما در این مسیر گام خواهیم برداشت.اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید