سخنرانی لطیف پدرام ( کامل، با ماجرای اخلال)

زنده گیــنـامـــۀ مسعود بزرگ ( رح )

سخنان آموزنده از مسعود بزرگ(رح)

فرهنگی

نوشته شده توسط daryadeli
اخبار
نمایش از 22 تیر 1392 بازدید: 5073
پرینت

دوستان پایگاۀ " تاجیکان " را به دیدن و خواندن تارنمای " آزادگان " دعوت می کنیم . این تارنما از کشور تاجیکستان نشر می شود و در شهر های گوناگون آن کشور دفتر و نماینده گی های خویش را دارد و خبرها و نوشتار های را که پیشکش می کند ، بیشترینه محصول کار خبرنگاران نشریه و تارنمای آزادگان می باشد . تارنمای آزادگان به زبان پارسی با دبیرۀ سیریلیک و دبیره پارسی  همچنان به زبان روسی نشر می شود . برای آگاهی از رویداد ها و خبرهای تاجیکستان و دیگر کشورهای منطقه ، تارنمای آزادگان را ببینید.

 

در این جا شناسنامۀ کوتاهی را می گذاریم که در تارنمای آزادگان در بارۀ خود نگاشته اند :

 «آزادگان» نخستین خبرگزاری خصوصی تاجیکی است که در برخی از کشورهای شوروی پیشین و خارج از آن ثبت نام شده مقام منطقه ای را کسب کرده است. این خبرگزاری در سال 2011 میلادی در تاجیکستان ثبت نام شده و در شبکه جهانی انترنت سایت خود را افتتاح کرد. خبرگزاری با زبان های تاجیکی، روسی و خط فارسی خبر نشر می کند. نشانی: دوشنبه، کوچه میرزا ترسنزاده، 45 بیشکک، خیابان ایساناوا 18

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
   

ما دست اندرکاران پایگاۀ " تاجیکان " خرسندیم که در این پسین ها ، سردبیر این پایگاه  با کارکنان و گرداننده گان تارنمای آزادگان دیدار ها و گفتگو های سودمندی داشته است و امید داریم که در آینده همکاری های ثمربخشی داشته باشیم .

از نویسنده گان و پژوهشگران تاجیک ، از هر کشوری که هستند ، خواهشمندیم که با تارنمای زیبا و پرمحتوای " آزادگان " همکاری نمایند .

برای دیدن تارنمای آزادگان این جا را فشار دهید .

سپاس از شما

دبیران پایگاۀ تاجیکان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

مطالب دیگر

برگ تاجیکان در رخنامه

 

 

 

 

 

 

تاجیکان در قرن بیستم

پایگاۀ آزاده گان تاجیکستان

خبرها و نوشتارها در بارۀ تاجیکستان، در پایگاۀ آزاده گان . ببینید :


 

| + - | RTL - LTR
برای حمایت از ما امتیاز دهید